Reklama/advertisment

Apple neustále vylepšuje svoje produkty a posúva sa ďalej. Najnovším dôkazom sú aj informácie o novom iPhone 8. Ten má disponovať kadečím, bude však výrazne drahší.

Od predvedenia modelu iPhone 7 sa na internete neustále objavujú špekulácie o tom, ako bude nová kalifornská loď vyzerať. Tohtoročný výtvor moc nezaujal, nakoľko oproti svojmu predchodcovi – 6-ke výraznejší pokrok nepriniesol.

Reklama/advertisment

Jabĺčkový telefón radu 8 by mal byť vybavený 5,1″-5,2″ OLED displejom, bezrámikovým prevedením so zahnutím a vylepšenou duálnou kamerou. Samozrejme očakávame upgradovaný procesor a možnosť bezdrôtového nabíjania. Lepšie komponenty však prinesú so sebou aj vyššiu cenu.

Reklama/advertisment

Firma Apple na základe štatistických údajov predaja sedmičky nemá dôvod držať cenu na rovnakej úrovni, prípadne znižovať ju. Práve naopak – väčší model novej vlajkovej lode bude údajne najdrahším zo všetkých iPhonov v celej histórii. Zdražovanie sa týka aj najväčšieho konkurenta Samsungu – model Galaxy S8 sa má začať predávať koncom apríla s cenovkou niečo pod 800 €.

Zdroj: info.cz