Každý muž, či už ženatý, alebo zadaný, má nárok na svoje súkromie. Žena by toto mala rešpektovať a nenahliadať do týchto 6 miest, o ktorých budeme hovoriť nižšie v článku.

1) Vrecká alebo „vačky“

Každý muž vie byť aj poriadkumilovný. Po rokoch manželstva určite príde na to, že je to potrebné. Avšak existuje miesto, kde tento poriadok nebude v podstate nikdy dokonalý. Isto tušíš správne – pôjde o vrecká na nohaviciach alebo aj „vačky“. Ženy, pochopte mužov a podľa možností nenahliadajte do ich vreciek. Ide o jediné miesto umožňujúce „zachovať neporiadok“.

vreckonanohaviciach

2) História internetového prehliadača

V rámci zachovania dobrých medziľudských vzťahov by sa do histórie prehliadania nemalo chodiť za žiadnu cenu. Aj priateľky nikdy neprídu k pozitívnemu záveru.

3) Toaleta

Záchod je pre muža alfa a omega. Nájde tu kľud, zahrá si svoju obľúbenú hru na smartfóne či prečíta zaujímavý článok v časopise. Určite mu nie je príjemné, keď mu žena zaklopká na dvere so slovami: ,,Už budeš? Potrebujem ísť tiež.“. Ženy, toto naozaj nerobte. Pokiaľ by ste, ale predsa chceli použiť toaletu hneď po vašom partnerovi, príjemný zážitok vás nečaká. Odborníci odporúčajú odstup minimálne 30 minút.

mantoilet

4) Skrinka na náradie

Ďalší „secret“ priestor muža je skrinka na náradie. V nej sa väčšinou nachádzajú dva druhy skrutkovačov, kladivko a rad nepotrebných vecí veľmi cenných pre mužské pokolenie. Pokolenie dámske to asi nepochopí nikdy ;-).

5) Pivnica

Priestor priestorov. Ženy väčšinou tieto priestory nenavštevujú z viacerých príčin – tma, vlhkosť… Muž tu teda nachádza miesto pre veci, ktoré zostanú pred ženou v bezpečí. Napríklad také udice na ryby za nemalú sumu…

pivnica

6) Priehradka v aute

Vedľa technického preukazu, škrabky na okno a prepisovačky sa tu nachádza mnoho vecí, ktoré sme našli na ceste a budú sa ešte hodiť. Či už cigareta alebo prázdna plechovka – niekedy príde ten správny čas, kedy ich použiť.

Zdroj: g.cz, pexels.compixabay.compixabay.comflickr.com