Niektoré povolania vás určite šokujú. Ponúkame vám 7 bizarných povolaní, o ktorých ste určite nevedeli. Rebríček ochutnávaním začína, ale aj končí 🙂

 

Tento pán je expertom na strúhaný syr! Čo obnáša toto povolanie, nevieme, no istotne netrpí na nedostatok mliečnej bielkoviny

televizia-blaznive-screeny-povolania

 

Ak by sa vám náhodou stalo, že vám unesú nevestu, tak môžete zavolať Russlea Kleinbacha. Tento pán je doslova expert na únosy neviest.

televizia-blaznive-screeny-povolania (1)

 

„Ja jsem vedouci, ja jsem king“ spieva skupina Chinaski v jednom zo svojich hitov. Vedeli ste, že existuje vedúca zemiakov?

televizia-blaznive-screeny-povolania

 

Historik je zaujímavé povolanie. Musíte skúmať dejiny, osobnosti z minulosti a zaujímavé situácie, ktoré menili svet. Ale čo robí taký historik pornografie?

televizia-blaznive-screeny-povolania (2)

Aj o zvieratá sa treba starať a niektoré potrebujú full servis. A napríklad majiteľky mačiek si môžu zavolať aj konzultanta na správanie mačiek.

vtipne-bizarne-zamestnania

ROZKAZ ŠÉFE! Takto sa asi správajú chtiví muži k svojmu veliteľovi. Tento pán je totiž Veliteľ MILF, čo v slangovom preklade znamená mamičiek hodných k pomilovaniu.

vtipne-bizarne-zamestnania (1)

 

Nejeden muž bude závidieť tomuto pánovi. Má v celku „chutné“ povolanie špecialistu. Tento pán, určite s mlstným jazýčkom je špecialista na lízanie dámskych prirodzení.

televizia-blaznive-screeny-povolania