Dôležité je, aby si sa ubezpečil, že tvoja priateľka s výhodami vie, že tento vzťah bude začínať a končiť sexom.

Aj s perfektnou kamarátkou môžem mať skvelý sex, ale bez podmienok to znie veľmi nereálne. Dnes ti prinášame pravidlá, podľa ktorých by vám mohol fungovať vzťah s výhodami.

Musia byť jasné pravidlá

Najlepší spôsob ako si vybudovať vzťah s výhodami je hneď na začiatku stanoviť pravidlá, podľa ktorých budete vedieť, čo máte od seba čakať. Komunikácia v takomto vzťahu je veľmi dôležitá. Hlavne ak sa u niekoho prejavia city, je nutné to stopnúť. Potom by vzťah s výhodami nemohol fungovať. Jedine, že by to prerástlo do lásky ale to je už iná kapitola.

24-032559-friends_with_benefits

Najúspešnejšie vzťahy s výhodami sú také, kde obidvaja majú svoj vlastný svet. Iných priateľov, inú prácu, inú školu, jednoducho ich nič okrem sexu nespája.Pravidlá, ktorých sa držte: žiadne darčeky, žiadne kino, žiadne romantické stretnutia alebo čokoľvek iné, čo by sa mohlo zdať, že je viac než obyčajné sexuálne priateľstvo.

Opätovanie je nutnosťou

Ani v tomto vzťahu nemôžete byť sebeckí. Musíte myslieť aj na to, že vaša partnerka si to chce užiť na svojom obľúbenom mieste, nielen na vašom starom gauči. Musíte si oplácať láskavosti. Je to tak ako v bežnom vzťahu, no tu sa jedná iba o sex. Takisto ako chcete byť uspokojení sami, tak isto chce byť uspokojená aj vaša partnerka. Doprajte jej rozkoše, čo sa bude dať. Ona vám to oplatí dvojnásobne. No po sexe, žiadne hladkania ani pusinky. Po sexe hneď domov!

Mila-Justin-TImberlake

Buďte k sebe úprimní

Nenechajte sa ju spýtať, či ešte stále chcete byť s ňou. Buď jej hneď povedzte, že to končí alebo vo vzťahu pokračujte naďalej. Tieto vzťahy nie sú stavané na dĺžku ale na rozkoš. Čiže, ak príde niekto iný, ukončite tento vzťah ihneď. Ani jedna strana by nemala cítiť krivdu, kdeže ide iba o sexuálny vzťah bez citov.

Udržiavajte zábavu

Zabávajte sa sexom! Nijak ináč. Pretože, to môže prerásť do vzťahu a to pri vzťahu s výhodami nechceme. Nevytvárajte stereotyp. To je najhoršia vec, ktorú môžete v takomto vzťahu spraviť. Skúste vymýšľať nové veci, sexuálne príbehy a najmä skúšajte nové polohy. To zaručene váš sexuálny vzťah udrží pri živote!

Buďte k sebe úctiví

Aj keď ide iba o fyzické spojenie dvoch tiel, predsa ste ľudské bytosti. Nemali by ste druhého urážať ani robiť veci proti jeho vôly. Vážte si sami seba navzájom.

Na koniec iba dodám z redaktorského kresla: Prajem vám úspešné vzťahy. Či už tie sexuálne alebo z lásky. Avšak tie z lásky sú TOP.

Zdroj: askmen.com