Poznáte AVITU? Za zrodom spoločnosti sa skrýva úspešný podnikateľ, investor a motivátor Peter Krištofovič, ktorého pred niekoľkými rokmi trápili zdravotné problémy. Vyriešil ich pomocou alternatívnej medicíny a táto skutočnosť ho nadchla natoľko, že sa rozhodol pomôcť i iným ľuďom – založil AVITU. Ako jediní na Slovensku prinášajú celý rad doplnkov výživy v tekutej, rýchlo vstrebateľnej forme.

V ponuke majú najkvalitnejšie produkty na trhu. Žiadne lacné a pofidérne z obchodných reťazcov, ktoré sa tvária ako zdravé doplnky výživy, no v ich zložení je množstvo farbív, dochucovadiel, umelých sladidiel, éčok, príchutí… a dokážu narobiť viac škody ako úžitku.

Prečo užívať kvalitné doplnky výživy

Súčasný moderný spôsob života a jeho prirýchle tempo v kombinácii so zhoršujúcim sa životným prostredím a nevhodnou stravou kladú čoraz vyššie nároky na fyzickú i psychickú zdatnosť človeka. Veľká časť ľudí by sa pritom mohla tešiť oveľa väčšej kvalite života, energii a pevnému zdraviu, a to jednoducho vďaka tomu, že zlepší práve svoje stravovacie návyky a celkovú starostlivosť o fyzické zdravie, ktoré súvisí aj so zdravím duševným.

Zdroj: Avita.sk

„Na výrobu všetkých našich výživových doplnkov sa využívajú najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré sú vyvinuté na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti lekárstva, nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva. Spolupracujeme s renomovanými výrobcami disponujúcimi certifikátmi svetovej kvality, ktorí sa vyznačujú unikátnym, šetrným spôsobom výroby,” hovorí marketingová manažérka spoločnosti AVITA Adriana Gogová.

Veľký záujem je o Moringu – 100 % sušinu z listov rastliny Moringy olejodarnej – stromu života, ktorý obsahuje komplex 90 živín a právom sa nazýva superpotravina. „To, že je Moringa najbohatší rastlinný zdroj potravy, ktorý prináša množstvo benefitov, potvrdzuje fakt, že sme v roku 2018 predali viac ako 43 600 ks krabičiek a tento rok predpokladáme až dvojnásobne množstvo.“

TIP: vyskúšajte si Moringou posypať šalát alebo ju jednoducho primiešajte do smoothie. Z vášho jedla získate niekoľkonásobne viac minerálov, vitamínov, stopových prvkov, chlorofylu a dokonca i proteínu!

Zdroj: Avita.sk

Spolupracujú s lekármi, výživovými poradcami, športovcami aj nadšencami zdravého životného štýlu

„Máme odbornú a bezplatnú lekársku poradňu, ktorá funguje formou online konzultácií. Zákazník nám môže okrem iného poslať aj svoju lekársku správu a nemusí sa obávať, že by sme ju akokoľvek zneužili, naopak, spoločne nájdeme vhodnú podporu zdravia,” hovorí. K dispozícii je tiež online výživová poradňa s možnosťou poradiť sa v oblasti rôznych intolerancií, zníženia váhy a správnej výživy.

AVITA podporila vznik knihy s názvom Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, ktorú napísal podnikateľ, bloger a propagátor zdravého životného štýlu Michal Pataky. Jeho cieľom je inšpirovať Slovákov a pomôcť im žiť skutočne zdravým životným štýlom. „I touto formou sa snažíme prispieť k odbornej osvete a pomáhame ľuďom edukáciou, ktorá je naším primárnym cieľom.”

Adriana Gogová uvádza, že zákazník si môže vyskúšať konkurenčný produkt a subjektívne porovnať jeho kvalitu doslova na svojej koži. „V priebehu desiatich rokov pocítilo veľké množstvo ľudí priaznivé účinky našich výrobkov, dostávame dokonca ďakovné listy a ľudia sa k nám s radosťou vracajú. To je najväčšia odmena za našu prácu.”  

[envira-gallery id=“85263″]

Z doplnkov výživy získate viac vďaka lipozómom

„Zo sveta prinášame unikátne novinky v tej najlepšej možnej kvalite. Ako jediní na Slovensku máme produktový rad výrobkov lipozomálnej technológie,” hovorí Adriana.

Takáto lipozomálna (lipo = tuk) forma vitamínov, minerálov a antioxidantov je novou formou, neporovnateľná so žiadnou inou ústne podávanou formou.

Oproti základným ústnym formám má niekoľko ďalších výhod. Prakticky 100 %-né vstrebanie lipozómu z tráviacej sústavy do krvného obehu, takmer 100 %-ný prestup do buniek, ktorý je navyše bez nárokov na energiu, na rozdiel od aktívneho transportu bežných foriem vitamínov, minerálov a antioxidantov. Ide o tekutú formu. Ak človek odmieta  tabletky či tobolky, je vhodnou alternatívou, pretože sa ľahko primieša do nápoja alebo smoothie. Viac sa o nej dočítaš tu.

V tekutej lipozomálnej forme je v ponuke napríklad Vitamín C, Vitamín B12, Vitamín D, silný antioxidant Kurkumín z kurkumy obohatený o antioxidant resveratrol či Glutatión – najsilnejší antioxidant ľudského tela.

Marek Uram:. „Aby som prijal 1000 mg vitamínu C denne, musel by som zjesť doslova kilá ovocia a zeleniny, ktoré ho obsahujú.”

Mariana Blahová: „Som aktívna žena, ktorá sa okrem kardio cvičení venuje pravidelnému silovému tréningu. Je pre mňa veľmi dôležitá najmä kvalitná regenerácia a dostatok energie na nový tréning. STRONG C1000 je skvelý „nakopávač“ pred tréningom alebo „opravár“ pre vyčerpané telo po tréningu. FLAX OMEGA 3 mi okrem zdravého cievneho systému pomáha udržiavať vlasy a pokožku vo skvelej kondícii. Vlasy sú lesklejšie a pokožka žiarivejšia, nielen po tréningu.”

Igor Valko: ASHWAGANDHA je najlepší prírodný výživový doplnok, aký som kedy mal. Už na druhý deň užívania som cítil, že zaberá a pomáha. Zo začiatku som cítil zlepšenie v spánku, vstávam skoro ráno a cítim sa geniálne. Asi po týždni som začal vidieť zmenu aj pri tréningu, cítim ešte viac energie ako pred jej užívaním.“

[envira-gallery id=“85271″]

Podporujeme obrovský talent slovenského futbalu, Dávida Strelca, na ktorého sme veľmi hrdí. Určite o ňom budete ešte veľa počuť. Zdroj: Avita.sk

Predajňa produktov, kde vám radi poradia s výberom, sa nachádza v Bratislave na Rádiovej ulici č. 45 a e-shop nájdete na stránke www.avita.sk.

[envira-gallery id=“85267″]

Podrobne sa o spoločnosti AVITA a jej produktoch dozviete na stránke avita.sk, na ich Facebooku alebo Instagrame.

Text je publikovaný v spolupráci s Avita.sk.