Podľa Thomasa Leeho budú mať v blízkom čase kryptomeny, no hlavne Bitcoin, opäť stúpajúcu tendenciu. Nastane u ľudí znovu nákupná mánia?

Hodnotu kryptomien, predovšetkým Bitcoinu, určujú takzvané veľryby. Veľryby, ako verejnosť nazýva najväčších krypto investorov, nás už mnohokrát presvedčili, ako ich rozhodnutia o nákupe či predaji ovplyvnili v priebehu niekoľkých minút vývoj celého kryptotrhu. Ešte nedávno všetci nakupovali kryptomeny od výmyslu sveta a niektorým sa to aj oplatilo. Nejednému majiteľovi krytomien sa predajom v správnom čase podarilo prísť k naozaj slušnému zárobku.

V poslednej dobe však ošiaľ tohto platidla podstatne utíchol. Ako z najnovších prognóz ale vyplýva, nebolo to nadlho. „Bitcoin prežil v roku 2018 ťažké časy, od začiatku roka 2019 však postupne rastie. To všetko práve vďaka mnohým pozitívnym udalostiam, ktorých sme svedkami. Viete, práve mnoho starých známych veľrýb od začiatku roka neustále navyšuje objemy Bitcoinu vo svojich peňaženkách. To je znakom postupnej akumulácie,“ uviedol nedávno Thomas Lee.

Zdroj: pixabay.com

Lee poznamenal, že dokonca existujú dôkazy o tom, že spomínané veľryby, ktoré držia veľké množstvo kryptomien, si znova začínajú robiť zásoby. Vplyvný americký investor odhaduje, že Bitcoin bude do šiestich mesiacov opäť v dobrej kondícii.

Zdroj: kryptomagazin.sk

Zdroj titulnej foto: bitcoinexchangeguide.com