Vlastníte firmu a chcete byť konkurencieschopný? Skôr ako sa rozhodnete investovať do reklamy, skúste popremýšľať nad tým, či by nebolo lepšie radšej si najprv inovovať firemné priestory.

Ak k vám chodievajú zákazníci priamo do kancelárie, je potrebné, aby ich dizajn kancelárie a celkovo prostredie, z ktorého vykonávate podnikateľskú činnosť, nadchlo. Prvý dojem je dôležitý, nezabúdajte na to!

Roll-up bannery

Patria k úplnej špičke indoorovej reklamy a firmy si ich najradšej umiestňujú do suterénu budovy, poprípade na chodbu, kde sídlia. Očakávajte kvalitnú tlač, stabilitu konštrukcie, spoľahlivý systém a prenosnú tašku grátis. Štandardné roll-up bannery patria k najpredávanejším spôsobom indoorovej reklamy, a preto ak chcete zatraktívniť priestory, kde sídlite, no zároveň chcete zákazníkom uľahčiť hľadanie vašich kancelárskych priestorov, dajte si vyrobiť štandardný roll-up banner. Máte možnosť vybrať si z viacerých veľkostí tlačenej časti a konštrukcie.

Naša ponuka rollupov👍#rollup #display #skladom #rychledodanie #kvalita #showroomstaravajnorska

Zveřejnil(a) Madness advertising company dne Úterý 2. října 2018

Beachflag vlajky

Tentokrát ide o outdoorovú prezentáciu. Využiť ju môžete na rôznych prezentačných akciách, ale svoje miesto by mala mať aj pred sídlom vašej firmy. Prenosné beachflag vlajky môžete kedykoľvek premiestniť, kam len chcete. Sú ľahké, majú kvalitnú grafiku a pevnú základňu, ktorá nedovolí, aby sa vlajka prevrátila.

Vyberajte si predovšetkým také firmy, ktoré si pri výrobe dajú záležať na kvalite tlače, na výbere pevných tyčí či stabilných základní beachflag vlajok.

View this post on Instagram

#T3Works #MadnessAdvertising #beachflags

A post shared by T3works (@t3works.sk) on

Štýlové notebooky

Zákazníkovi stačí vidieť, akú techniku používate, a vďaka tomu bude vedieť, či si vás vyberie, alebo nie. Zmodernizujte počítačovú techniku v kanceláriách. Investujte do nových tlačiarní, tonerov, ale hlavne notebookov, resp. počítačov. Ak chcete kvalitné notebooky, vyberajte kvalitné notebooky Lenovo. Táto značka vyrába výkonné notebooky, ktoré vám dlho vydržia aj bez napojenia nabíjačky. Nezasekávajú sa a majú kvalitné procesory.

Buďte štýlovým podnikateľom a skúste začať modernizovať práve zaujímavou indoorovou a oudoorovou reklamou. Pokračujte modernizáciou techniky a skončite výberom kvalitných kancelárskych stoličiek a stolov.