Na prvý pohľad sa môže zdať, že všetky celebrity sa navzájom poznajú a majú k sebe blízko. Fotografie známych osobností vás presvedčia o tom, že v Hollywoode existujú priateľstvá, o ktorých ste nemali ani tušenie. 

Hollywood je čarovné miesto, na ktorom sa zdá byť všetko perfektné. Je to cestovateľský sen takmer každého dobrodruha. Vyzerá to tak, že práve tu, v centre diania, sa zrodili všetky filmové hviezdy, a tým pádom sa aj poznajú, navzájom susedia a skvelo spolu vychádzajú.

Možno ani nie sme ďaleko od pravdy. Prinášame vám fotografie ako dôkaz, že niektoré celebrity sa stali pravými priateľmi, a verte nám, niektorým priateľstvám nebudete veriť ani vy sami.

Jennifer Lawrencová & Emma Stonová

Emma Stone a Jennifer Lawrence chodievajú na spoločné večere, nákupy a dokonca aj spolu cestujú. Zdroj: Josiah Kamau/BuzzFoto

Herečky sa spoznali vďaka ich spoločnému priateľovi Woodymu Harrelsonovi. Spočiatku boli v kontakte len online, no neskôr sa stretli aj v reálnom živote. Od vtedy sú z nich nerozlučné priateľky. Chodievajú spoločne na večere, počas ktorých sú zachytené na fotografiách, navštevujú sa a dokonca spolu aj cestujú.

Miley Cyrus & Kelly Osbourn

Miley sa s Kelly spoznala na nakrúcaní filmu. Zdroj: LARRY BUSACCA

Miley sa spriatelila s Kelly na pľaci počas nakrúcania filmu So Undercover, v ktorom hrali. Netrvalo dlho a zistili, že si dobre rozumejú. Obe dokonca tvrdia, že sú si veľmi podobné, najmä kvôli tomu, že sú dcérami hudobníkov.

Spomínaná snímka mala premiéru v roku 2012 a producentsky sa na nej podieľala aj mama Miley, Tish Cyrusová.

Snoop Dogg & Martha Stewart

Marta a Snoop Dogg majú k sebe blízko. Zdroj: marthasteward.com

Čo môžu mať títo dvaja spoločné, to naozaj nevieme. Martha je so Snoopom priateľka už desať rokov, odkedy sa prvýkrát stretli v Show Marthy Stewart.

V roku 2016 spolu dokonca spoločne vysielali program o varení. O tom, že Snoop Doggovi naozaj záleží na jeho priateľke svedčia aj jeho milé slová, ktoré povedal na jej adresu: „Nikdy v živote som nestretol nikoho takého, ako je Martha. Keď sme spolu, ide o prirodzenú kombináciu, lásky, mieru a harmónie.”

V prípade, že neviete kto Marta Stewart je, radi vám ju predstavíme. Táto 77-ročná a stále čiperná pani je americká podnikateľka, spisovateľka a televízna osobnosť. Taktiež je zakladateľkou Martha Stewart Living Omnimedia, prostredníctvom ktorého získala úspech v rôznych podnikateľských aktivitách ako napríklad publikovanie, vysielanie, merchandising a e-komercia.

Johnny Depp & Marilyn Manson

Marilyn Manson je krstným otcom Johnnyho dcéry. Zdroj: nme.com

Kto by to bol povedal, že Marilyn Manson a Johnny Depp sú skvelými priateľmi? Manson je dokonca krstným otcom Johnnyho dcérky Lily-Rose. Zároveň podporuje a sprevádza svojho priateľa na premiérach, zatiaľ čo Depp býva častokrát na Marilynových koncertoch.

Títo dvaja majú k sebe tak blízko, že si dokonca dali vytetovať rovnaké tetovania.

Marilyn Manson zverejnil minulý rok príspevok na svojom Twitteri o tom, ako sa možno Johnny Depp pripojí k jeho kapele a začne hrať na gitaru. Ktovie, možno sa ich priateľstvo prepojí ešte viac, ak budú spolu koncertovať.

Kate Winslet & Leonardo DiCaprio

Ich viac ako 22-ročné priateľstvo stále funguje. Zdroj: Vanityfair.com

Ruku na srdce. Kto vždy tajne dúfal, že sa medzi nimi vyvinie niečo viac ako priateľstvo? Aj keď je priateľstvo medzi mužom a ženou krásna, ale aj zriedkavá vec, Leo s Kate vyzerajú spolu báječne a veľmi by im to ako páru pristalo.

Po prvýkrát sa stretli počas nakrúcania populárneho Titanicu. Ich priateľstvo trvá viac ako 22 rokov a aj po tak dlhej dobe nešetria jeden druhého sladkými slovami a gestami, ktoré prejavujú aj na verejnosti.

Podľa DiCapria je Kate najlepšou herečkou svojej generácie.

Ed Sheeran & Courtney Cox

Ed Sheeran zoznámil Courtney s jej ex-priateľom a býval v jej dome na pláži. Zdroj: dailymail.com

Ed a predstaviteľka Monicy zo seriálu Priatelia majú k sebe naozaj blízko. Ed dokonca býval v jej dome na pláži. „Neplatil som jej žiadny nájom. Jediné, čo som robil, bolo, že som si ustlal posteľ a varil čaj,” prezradil britský spevák.

Sheeran sa dokonca zahral na Cupida, keď zoznámil Courtney z Johnnym McDaidom, s ktorým po zoznámení začala randiť. Pár sa ale napokon rozišiel, takže žiadny svadobný koncert Eda Sheerana sa nekonal.

Selena Gomez & Jennifer Aniston

Selena obdivovala Jennifer od svojich ôsmich rokov. Zdroj: youtube.com

Mladá speváčka prezradila, že bola Jenniferinou fanúšičkou od svojich ôsmich rokov. Keď sa po prvýkrát osobne stretli na Women in Film Crystal and Lucy Award, Selena bola zo stretnutia so svojím idolom taká nervózna, že jednoducho ušla. Aj napriek tejto udalosti sa z nich po čase stali skvelé priateľky.

Jennifer podporuje svoju hereckú kolegyňu a Selena tvrdí, že Anistonová je podľa nej tým najlepším človekom na svete a dáva jej materské rady.

James McAvoy & Michael Fassbender

James a Michael vyvracajú fámy o ich ľúbostnom vzťahu takmer zakaždým. Zdroj: youtube.com

Nie sú len priateľmi, ale veľmi často sa objavujú aj bok po boku v hereckých úlohách. Ich priateľstvo začalo v roku 2011 pri nakrúcaní X-Men: First Class.

Fanúšikovia si nemyslia, že sa medzi Jamesom a Michaelom jedná len o tzv. “bromance” (priateľstvo medzi dvoma mužmi, pozn. red.). Niektorí si povrávajú, že medzi nimi ide aj o niečo viac, avšak samotní herci sa na tejto klebete len veľmi dobre bavia a veselo ju vyvracajú počas každého interview.

Zdroj: brightside.me