Google Mapy prichádzajú so skvelou novinkou. Určite vieš, že Google Mapy okrem samotných máp poskytujú aj možnosti hľadania okolitých atrakcií. Ide napríklad o bary, reštaurácie, múzea a iné i turistické atrakcie.

Tieto body záujmov aplikácia umožňovala pohodlne hľadať, pokiaľ ste šoférovali, teda mali zapnutú hlasovú navigáciu. Možnosť hľadania však chýbala pri navigácií počas chôdze alebo jazdy na bicykli. Nová verzia (9.26) tento nedostatok odstraňuje.

Táto super vec je výhodou najmä pre cyklistov a turistov, pokiaľ počas cesty mali chuť na malé občerstvenie a potrebovali vyhľadať najbližšiu reštauráciu na svojej trase.

Aplikácia prešla aj inými drobnými zmenami. Po novom bude ľahšie zmeniť adresu domova či práce, nakoľko sú zobrazené v menu „Vaše miesta„.

Aktualizáciou nezískate nejaké nové extra funkcie, ale aj malé vylepšenia padnú vhod, pokiaľ ide o komfortnejšie používanie aplikácie.

[button color=“blue“ size=“normal“ alignment=“none“ rel=“follow“ openin=“newwindow“ url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.maps“]Google Mapy na stiahnutie[/button]

Zdroj: androidauthority.com