Samsung vie, ako zaujať svojich potenciálnych zákazníkov a dokázal to hneď niekoľkokrát. Jedinečné a originálne produkty mu nie sú vôbec cudzie. Pre tých, ktorí si to môžu dovoliť a majú vo vreckách viac peňazí, sa spoločnosť Samsung mobile poriadne vyhrala už niekoľkokrát. V minulom roku vydal Samsung limitovanú verziu Galaxy S6 edge Iron man. Teraz to vyzerá tak, že je za rohom ďalšia limitovaná verzia. Súdiac podľa ukážky, ktorá sa objavila na twitteri a facebooku spoločnosti je jasné, že by malo ísť o batmenovský štýl mobilného telefónu  Samsung s7 edge.

Je taktiež pravdepodobné, že tento mobil bude sprevádzať aj bezdrôtová nabíjačka či ochranný kryt. Podobne to tak bolo aj v limitovanej edícii Galaxy S6 edge Iron man.

Zatiaľ sa nehovorí o tom, aká by mala byť cena a ani množstvo kusov tejto limitovanej edície, no je jasné, že si takýto luxus nebude môcť dovoliť každý. Počet vydaných kusov sa však neodhaduje na viac ako štvorciferné číslo. Uvidíme, čo nám o tejto novinke povie v nasledujúcich dňoch Samsung na svojich sociálnych sieťach.

 

Zdroj: Samsung mobile facebook