Tvoj iPhone dokáže viac, než si myslíš!

Existujú tipy, ktoré sa snaží Apple pred svojimi používateľmi zamlčať. Avšak ľudia tieto tipy dokážu odhaliť a podeliť sa s ostatnými. Keď tieto tipy využiješ, tvoj inteligentný telefón môže byť ešte inteligentnejší!

6. Skontroluj si čas odoslania textových správ

Ak si chceš overiť čas odchádzajúcich či prichádzajúcich správ, potiahni palcom po ľavej strane displeja sa ti objavia časy.

snimka

7. Pozri si všetky karty na Safari, ktoré si nedávno ukončil

Ak sa chceš vrátiť napríklad k zaujímavému článku, ktorý si mal otvorený na karte, ktorú si už zatvoril, stlač “+”, ktoré sa nachádza v spodnej časti obrazovky a Safari ti otvorí zoznam

snimka

8. Poskytni dôležité lekárske údaje pre prípad núdze

Mobil sa vždy v prípade núdze hodí. Človek ním môže privolať prvú pomoc. iPhone ti však dáva možnosť poskytnúť informácie, ktoré by mohli pomôcť pri záchrane tvojho života. Stačí vyplniť formulár. Je na tebe, či vyplníš len základné informácie, ale si dáš záležať a vyplníš ich poctivo. Maj však na pamäti, že tieto informácie sú dostupné i bez odomknutia telefónu a tak k ním ma prístup v podstate ktokoľvek.

snimka

9. Prezri si iba neprečítané e-maily

Keďže e-mailová stránka zvykne byť dosť plná, dostať sa ku všetkým neprečítaným e-mailom môže dať zabrať. Preto si otvor aplikáciu Pošta (Mail) a klikni na ikonku poštovej schránky a následne klikni na Upraviť. Klikni na krúžok pri položke Neprečítané a otvorí sa ti zložka, kde sú iba e-maily, ktoré si nečítal.

snimka

10. Zlepší svoje wifi pripojenie

Je dosť frustrujúce, keď je wifi pripojenie pomalé. Táto nočná mora ťa však už nemusí trápiť. Choď do Nastavení, prejdi na Mobilné (Cellular) a zapni si Wifi asistenta.

snimka

Zdroj: diply.com