Ak vlastníte starší automobil a jeho vek už ľahko spoznáte aj pri vstupe do auta, máme pre vás pár zaujímavých riešení, ako interiér staršieho auta skrášliť a zároveň zamaskovať menšie nedokonalosti, ktoré sa vekom začnú objavovať.

Vane do kufra

Aj vy hádžete všetko do kufra bez toho, aby to malo nejaký systém? Časom sa vám čalúnenie kufra môže takýmto neopatrným a častým používaním opotrebovať a bude vyzerať naozaj veľmi zle. Skúste si pozrieť ponuku najmodernejších vaní do kufra, ktoré majú zvýšený okraj a chránia filcové čalúnenie pred tekutinami, ale aj špinami tuhšieho skupenstva.

Zdroj: enautoparts.sk

Chráňte kufor pred špinou, tekutinami a prachom práve vaňami do kufra, ktoré sú vyrobené presne na mieru z kvalitnej gumy a vďaka zvýšenému okraju vám poskytnú 120 %-nú ochranu miesta, kde umiestňujete batožinu.

Gumové rohože

Okrem ochrany čalúnenia kufra by ste mali chrániť aj čalúnenie na zemi. Ak vám už staršie koberčeky dosluhujú, vymeňte ich za nové gumové rohože, ktoré sú, podobne ako u vaní, vyrábané presne na mieru značky a typu auta. Najmä teraz pred zimou by nebolo zlé, keby ste opotrebované koberce nahradili lepšími gumovými rohožami, ktoré sa ľahšie udržiavajú a sú pevnejšie ako tie látkové.

Zdroj: enautoparts.sk

Autopoťahy

Dotrhané sedačky perfektne zamaskujete na mieru robenými autopoťahmi. Vybrať si môžete z rôznych vzorov a látok, takže nemajte obavy, že by ste nenašli vám vyhovujúce autopoťahy.

Autopoťahy oceníte aj vtedy, ak máte malé dieťa. To často nedáva pozor a okope vám čalúnenie. Vy ho ale ochránite dobrými autopoťahmi, ktoré sú dostatočne hrubé a husto tkané, aby sa látka pri kontakte s ostrejšími predmetmi neroztrhla.

Ochranná funkcia autodoplnkov

Ak práve uvažujete nad tým, že si zaobstaráte vodičský preukaz a prezeráte si online cenníky autoškôl, dávame vám do pozornosti – určite si všetky tieto doplnky do auta kúpte hneď na začiatku. Interiér auta vám vydrží dlho nový a aj po pár rokoch, keď dáte dole autopoťahy, budete mať pocit, ako keby vaše auto práve prišlo z výrobnej linky.

Foto: https://unsplash.com/photos/BWnHYb6kZAAhttps://enautoparts.sk/882-thickbox_default/en-gumove-autorohoze-so-zvysenym-okrajom-audi-a4-2015-.jpghttps://enautoparts.sk/1044-thickbox_default/en-vanicka-do-kufra-gumova-audi-a3-limousine-sedan-2013-.jpg