Každý jeden vzťah si prejde búrlivým obdobím, kedy si partneri jednoducho prestanú rozumieť a nevedia sa dohodnúť na kompromise. Pritom je to práve komunikácia, ktorá partnerský vzťah môže zoceliť. Ak je ale jeden z partnerov tvrdohlavý, o opaku ho nepresvedčí nič. Ak vám to ale neklape v posteli, problém nemusí byť ani tak v komunikácii. Problém môže byť napríklad aj vo vašom krivom penise.

Nevyriešený problém

O ženách je všeobecne známe, že sa odúvajú pre bársakú hlúposť. Možno práve nechuť vašej priateľky na sex pramení najmä v nedoriešených problémoch. Môže za to neuprataná izba, rozhádzané veci, nedojedená večera alebo aj prítomnosť obľúbenej nafukovacej panny, ktorú ste využívali, keď bola partnerka v práci/ s kamarátkou.

Dieťa

Ak už máte dieťa, aj ono môže byť príčinou toho, že sa partnerka nechce milovať. Má pocit, že musí byť pri svojom dieťati neustále, čo samozrejme aj musí. Nie však vtedy, keď sa chcete milovať a vaše dieťa zrovna spí.

Porozprávajte sa o tom s partnerkou a povedzte jej, čo vás trápi. Uvidíte, že nájdete spoločné riešenie.

Tip na záver: Ak bude hlavným problémom malý penis, odporúčame vám praktizovať cviky na zväčšenie penisu. Nájdete ich bez problémov aj na internete. Vyhnete sa tak náročnejšej operácii alebo ťahovým extenderom.

Foto: Pixabay