Nokia 3310 – synonymum slova odolnosť a nezničiteľnosť sa má svetu predstaviť už 26. februára.

Najpopulárnejší a najobľúbenejší mobil všetkých čias je bez pochýb Nokia 3310, ktorá sa začala vyrábať pred sedemnástimi rokmi a do dnešného dňa sa jej predalo viac než 120 miliónov kusov. Keď sa vysloví názov tohto modelu mobilného telefónu od fínskej značky, každý si ho automaticky spája s jeho veľkou odolnosťou a (takmer) nezničiteľnosťou.

Ruku na srdce, kto z nás si aspoň raz v dobe smartfónov, ktorých batérie sa vybíjajú prirýchlo, nezaspomínal na legendárny mobil a nevyslovil prianie, aby bol opäť na trhu. Veď výdrž jeho batérie bola pokojne i týždeň a to aj napriek tomu, že sme dokázali stráviť hodiny hraním hadíka.

Milovníci legendárnej 3310 sa môžu tešiť. Už totiž o necelé dva týždne sa koná v Barcelone veľtrh mobilných technológií MWC a tu sa okrem novodobých výrobcov smartfónov predstaví i Nokia. Tá odprezentuje niekoľko noviniek, ktorými chce preraziť medzi smartfónmi iných značiek a údajne má predstaviť aj novú verziu Nokie 3310. Podrobnosti však zatiaľ výrobca neprezradil, no jej cena sa má pohybovať okolo 60 eur.

 

Zdroj: technobuffalo.com