Írsky zápasník Conor McGregor svoj avizovaný odchod z MMA zjavne posunie. Na Twitteri totiž informoval svojich fanúšikov o návrate do klietky.

 

Len nedávno sme vás informovali o tom, že z kariérou sa lúči ikona MMA, Conor McGregor. Vzhľadom na to, akú reklamu spravil tomuto športu, sme mu venovali aj článok, v ktorom sme sa spätne obzreli za jeho doterajšou kariérou. Ako sa však zdá, do jeho kariéry ešte predsa len dáky zápis pribudne. 

Kontroverzný tridsiatnik totiž na svojom oficiálnom účte na Twitteri informoval, že sa chce vrátiť. “Chcem sa pohnúť vpred, s fanúšikmi všetkých náboženstiev a z akéhokoľvek prostredia. Všetky viery nás vyzývajú, aby sme boli našimi najlepšími ja. Je to jeden svet pre všetkých. Vidíme sa v Oktagone,” napísal vo svojom príspevku.

Von z hry bol teda McGregor presne deväť dní. Prezident organizácie UFC Dan White pred pár dňami prezradil, že Conor chcel vlastniť časť podielu práve v najprestížnejšej zápasníckej organizácii na svete. „Peniaze už má. On sa jednoducho zasekol na tom, že chcel časť podielu (z UFC). Ale ja myslím, že sú aj iné veci, ktoré by ho uspokojili,” povedal nedávno White. Ír sa navyše v tomto príspevku istým spôsobom ospravedlnil za urážky smerujúce na rôzne náboženstvá. Vo vymazanom príspevku urazil svojho zatiaľ posledného súpera Khabiba.

Zdroj: sport.tn.nova.cz

Zrdoj: sport.tn.nova.cz

Zdroj titulnej foto: brobible.com