Veľa chlapov sa bojí randenia s inteligentnými ženami. Skrýva sa v tom veľa záhadných skutočností, no asi najväčší strach majú z poníženia ich EGA. Predsa každý chlap chce cítiť, že je ten ktorý vedie, ktorý viac zarába a ktorý je hlava rodiny!

A však určite sa nebojte randenia s inteligentnými ženami, môže vám to len a len prospieť. Dnes vám prinášame výhody vzťahu s inteligentnými a rozumnými ženami!

Nebudete sa nudiť

Je vždy si čo povedať s múdrou ženou. Chápe ako to funguje vo svete, má všeobecný rozhľad a rozumie sa do veľa problematík. Nebude chcieť stále sex, ale intelektuálna úroveň vzťahu bude na vysokej priečke. A to časom bude oveľa lepšie než sex 3-krát do dňa!

Je pravdepodobné, že zarobia viac peňazí

Nie je to vždy pravidlo, ale inteligentné ženy to zvyknú dotiahnuť ďaleko, čo vedie aj k bohatej kariére. Vo veľa prípadoch, kde ženy zarábali dosť peňazí, chlapi začali robiť to čo ich bavilo ale za nižší príjem.

Sú kreatívnejšie

Neuspokoja sa so sedením pred televízorom. Zoberú vás von, budú chcieť poznať nové veci, zažiť nové zážitky a podobne. A ak to budete prežívať spolu, váš vzťah bude prekvitať a obe strany budú spokojné!

Viac sa o seba starajú

S vyššou inteligenciou prichádzajú aj zdravšie návyky. Je menej pravdepodobné, že bude stále fajčiť, piť alkohol alebo sa nezdravo stravovať. To ďalej indikuje, že bude sa starať o svoje telo, aby sa cítila fit. To prospeje každému chlapovi, ak má v posteli krásnu vyšportovanú postavu.

Nakoniec aj inteligentné deti

Veď, kto chce zanechať zlý genetický materiál. Predsa s múdrou ženou splodíte aj múdre deti. Všetci rodičia dúfajú, že ich deti to raz dosiahnú ďalej než oni sami.

Rada nakoniec: Randite s inteligentnými ženami, vráti sa vám to aj s úrokmi 🙂

Zdroj: askmen.com

Foto: gainesvillescene.com/