Samsung v decembri ponúka k nákupu Samsung Galaxy S7 a S7 edge bonus v podobe 110 €.

Samsung si pre svojich zákazníkov v predvianočnom období pripravil špeciálnu akciu. Tí, ktorí si kúpia telefón Samsung Galaxy S7 alebo Samsung Galaxy S7 edge, získajú 110 € späť. Cenové zvýhodnenie je určené pre prvých 550 registrovaných telefónov. Akcia platí od 1. 12. do 23. 12. 2016. Viac informácií, vrátane zoznamu predajcov, záujemcovia nájdu na http://www.samsung.com/sk/offer/buy-s7-or-s7-edge-and-get-110-eur-back.

samsung-obrazok

„Vianoce sa blížia a s nimi aj tradičný hon na darčeky. Tým, ktorí sa rozhodnú svojich blízkych obdarovať našimi telefónmi Samsung Galaxy S7 a S7 edge, preto vrátime späť 110 €, aby sme im predvianočné nakupovanie spríjemnili a zároveň uľavili ich peňaženkám,“ hovorí Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Po registrácii zakúpeného produktu na www.samsung-bonus.eu získajú klienti 110 € na účet alebo peňažnou poukážkou. Na získanie zľavy stačí registráciu zrealizovať do 14 dní od nákupu, najneskôr do 23. decembra 2016. Potrebné je vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja, zaslať fotografiu štítku a nahrať účtovný doklad o nákupe.

Spojenie špičkových technológií a elegancie

Telefóny Samsung Galaxy S7 a S7 edge predstavujú to najlepšie zo súčasných technológií. Vďaka špičkovému fotoaparátu, ktorý využíva technológiu Dual Pixel, urobia používatelia dokonalé fotografie aj za zlých svetelných podmienok. Quad HD Super AMOLED displej s veľkosťou 5,1 palca v prípade Samsung Galaxy S7 a 5,5 palca u Samsung Galaxy S7 edge má novú funkciu Always-On Display, vďaka ktorej používatelia nezmeškajú žiadny hovor alebo dôležité upozornenie. Telefóny sú elegantné a zároveň odolné – vďaka certifikácii IP68 sú odolné voči prachu a vode.

Odporúčaná maloobchodná cena Samsung Galaxy S7 je 699 € vr. DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 edge stojí 799 € s DPH (32 GB).

Zdroj: Tlačová správa