Po dlhšom čase sa nám vlastnou tvorbou opäť pripomenul Rytmus. Svojou novou skladbou “Som s5”, chce priniesť jeho fanúšikom podobnú tvorbu ako v minulosti.

V niekoho očiach možno kontroverzný raper Patrik Rytmus Vrbovský včera vydal novú skladbu. Stalo sa tak po dlhšom čase, kedy sa jeho meno spájalo viac so športom, prípadne s hudobnými spoluprácami. Pesnička je na pomery iných dnešných skladieb naozaj ako z čias slávy albumu Bengoro. Rytmus chystá hneď sériu takýchto piesní. Informoval o tom na svojom Instagramovom profile, kde napísal: „Povedal som si, že sa treba postarať o fanúšikov, čo vyrastali na Bengoro ére, tak som vymyslel tento seriál #Bengorovky.”

Funúšikovia tento krok privítali s nadšením a pod instagramovým príspevkom možno nájsť veľa pozitívnych ohlasov. Posledný album, ktorý vyšiel pod taktovkou umelca, bol v roku 2016 Krstný otec.

Rytmus sa však v poslednom období spája viac s bojovými športami. Jeho nedávny zápas v O2 aréne sledovalo desiatky tisíc fanúšikov. Už onedlho sa jeden z najpopulárnejších slovenských umelcov stane otcom

Novú skladbu Som s5 si môžete vypočuť tu: