Zažili ste absurdnú situáciu, keď ste si povedali, že už nič prekvapivejšie na svete neexistuje? Práve youtuber konzumujúci nechutné jedlá môže byť príkladom absolútnej „ne″(logiky). 

Zaujímavým úkazom na internete je starší youtuber v modrej košeli. Nerobí nič iné, iba sedí za stolom a ku šťastiu mu chýbajú tri bežne dostupné veci. Ak hádate, či ide o výherný žreb, alebo o luxusné hodinky, v oboch prípadoch sa jednoznačne mýlite. Netypický youtuber túži len po lyžičke, nádobe so zmrzlinou a po chutnom mexickom jedle burrite. V každom videu kombinuje iné výrobky, ako napríklad zmrzlinu s tuniakom alebo s čipsami.

Dej „príbehu” trvá len 27 sekúnd a odohráva sa za jediným stolom pri jedle. Video sa začína situáciou, pri ktorej má muž na stole pripravenú zmrzlinu a mexickú špecialitu, poprípade inú nekombinovateľnú surovinu, ako napríklad cuketu, kuracie krídelká a podobne. Obe si otvorí, ponorí lyžičku do zmrzliny a následne jedlá skombinuje. Po dôkladnom premiešaní výrobkov pristúpi k extrémne ťažkej výzve, ktorou je ochutnávka.

Podivné nápady môžu zarobiť viac ako bežné skúsenosti.

Podivné nápady môžu zarobiť viac ako bežné skúsenosti. Zdroj: pixabay.com / Ilustračná foto

Po vzhliadnutí tohto videa sa môže prihodiť, že nebudete mať dostatočnú trpezlivosť na sledovanie podobných „hlúpostí″. V konečnom dôsledku, výsledný zážitok závisí od osobného vkusu každého jednotlivca. Máte radi podobné žartíky? Možno sa vám budú páčiť iné bizarné nápady, akými sú surové ustrice alebo horčica naservírovaná priamo na zmrzline

I keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že sa autori videí sa usilujú verejnosť provokovať „sprostými″ nápadmi, pravda je celkom odlišná. Spolutvorca videa Ben Rosen, ktorý sa tiež podieľal na príprave youtubového kanála, uviedol, že cieľom je pobaviť verejnosť prostredníctvom vtipných situácií.

Tajomstvo vtipných videí

Záhadný muž z videa sa volá Eric a zdá sa, že práve on je hlavnou komickou postavou tohto zábavného výstupu. Nikdy nič nepovie, nemôže sa sťažovať, len „trpíakúkoľvek jedálenskú katastrofu, ktorú si sám pripraví. A aký názor majú na videá diváci? Viacerí z nich sa vyjadrili, že sa im zábavný kanál skutočne páči a radi pokračujú v jeho sledovaní.

Do bizarných experimentov v oblasti jedla sa príležitostne zapája aj kameraman Rosen. Napríklad sme ho mohli počuť vo videu s burritom. Atraktívnosť vysielaného obsahu potvrdzuje aj stratégia videí, pri ktorej Rosen vymyslel dvojaký obsah. V prvom Eric zvyčajne je len bežné jedlá, zatiaľ čo druhý typ videa zahŕňa konzumovanie šialených kombinácií.

Kedy internet zmúdrie?

Youtubový kanál, pri ktorom muž pravidelne konzumuje zvláštne kombinácie jedál, by sme mohli zaradiť medzi zvláštny obsah, ktorý sa internet v súčasnosti snaží potláčať. Tvorcovia videí sa ich ale usilujú definovať ako nový zaujímavý trend. I keď momentálne majú vo svojom portfóliu cca 300 videí, popularita ich sledovanosti vzrástla až na 19 000 sledovateľov. Možno práve táto informácia motivuje Erica a Rosena k nahrávaniu ďalších vtipných a šokujúcich videí.

Zdroj: The Verge