Fotografia, na ktorej vidieť, ako reálne vyzerajú ženské mliečne žľazy, sa pôvodne objavila na Twitteri a stala sa virálnou. 

Ľudské telo je skutočne výnimočné a stále nás dokáže prekvapiť. Na internete o ňom môžeme nájsť rôzne zaujímavé fakty a informácie. Najnovšie možno medzi internetový fenomén považovať záber, ktorý sa objavil na Twitteri, a na ktorom vidieť, ako v skutočnosti vyzerá svalový systém ženského tela. Na fotografii vidieť i to, ako vyzerajú mliečne žľazy.

Zdroj: Twitter

Na podobné obrázky sme síce zvyknutí z učebníc biológie, no v nich je zvyčajne zobrazená iba mužská stavba svalstva a tak len málokto vedel a vie, ako vyzerá svalstvo žien a ako vyzerajú mliečne žľazy. Nie je preto divu, že sa fotografia stala virálnou.

Nebude azda prekvapením, že šíriaci sa obrázok vyvolal najrôznejšie reakcie. „Je to nádhera! Dojčím svoje dieťa a … WOW! Tieto veci ho sýtia,“ napísala jedna z mamičiek. „Nikdy som si nepredstavovala moje prsia ako kvety. Možno je materské mlieko akýsi nektár,“ píše ďalšia. Ako to však býva zvykom, objavili sa i komentáre, ktoré príliš pozitívne neboli. „Ako to môže niekto považovať za pekné? Som skutočne zdesená z toho, že moje prsia vyzerajú vo vnútri takto,“ okomentovala mladá žena. K nej sa pridala ďalšia, ktorá tvrdí, že po zhliadnutí fotografie už viac nechce mať prsia. Ďalší užívateľ Twitteru napísal, že sa na tejto sociálnej sieti nechce učiť nové veci.

Aký pocit vyvolala snímka vo vás? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch.

Zdroj: boredpanda.com