Dnes sa ešte nájde dosť ľudí, ktorí pracujú pri počítači, príp. v kancelárií. No a väčšina z nich má rada, ak je na stole poriadok. Váš smartfón býva častou príčinou nervozity, pretože keď ho potrebuješ, nemôžeš ho nájsť ani za nič. Ideálnym riešením teda bude dock – v tomto prípade pre tvoj iPhone. Nižšie ti prinášame tých 5 najlepších.

Sinjimoru

Ak hľadáš lacné riešenie, ideálnou voľbou bude Sinjimoru. Tvoj iPhone udrží po celý deň v pohotovosti a bude vždy pripravený.

sinjimoru

Native Union

Pomaličky sa približujeme do High Level triedy. Native Union je už trochu pre náročnejších, nakoľko jeho súčasťou je hliníkový pliešok. Do 50 dolárov sa zmestíš.

native-union

HoverDock

Minimalistický dizajn a účelnosť. Presne tieto parametre spĺňa HoverDock. Poslúži zároveň aj ako nabíjacia stanica. Cenovka je určená na necelých 30 dolárov.

hoverdock

Great Useful Stuff

Tento viacúčelový kúsok od Great Useful Stuff zabezpečí poriadok na tvojom stole aj vtedy, pokiaľ vlastníš viacero zariadení. Nájde sa tu miesto pre iPhone, Tablet či malý notebook. Cenovka opäť mierne nad 30 dolárov.

great-useful-stuff

iHome

No a nakoniec tú máme poslednú High-level triedu. Multi kompaktná nabíjacia stanica a zároveň rádio a budík. To celé v jednom „obdĺžniku“. Za túto hračku si už ale priplatíš a to približne 90 dolárov.

ihome

Zdroj textu a obrázkov: businessinsider.com
Autor: Patrik Kopinec