Obrázky, ktoré slúžia ako test na odhalenie a priblíženie vašej osobnosti. 

Pohodlne sa usaďte a prezrite si jednotlivé obrázky. Nepremýšľajte o nich príliš dlho ani sa im nepokúšajte porozumieť. Stačí odpovedať a prečítať si jednotlivé body nad obrázkami, na ktoré sa zameriavajú, a vybrať to, čo vaše oko uvidí ako prvé.

Bright Side vybral obrázky, ktoré dokážu odhaliť pravdu o vašej osobnosti. Ak ste zvedaví a chcete sa o sebe dozvedieť možno aj to, čo sami neviete, spravte si tento krátky test.

Zameriava sa na vaše profesionálne kvality

Ak vidíte profil ženy, s červenými perami 

Máte veľmi silný charakter, no milú osobnosť. Život vám priniesol pravdepodobne mnoho prekvapení a ťažkostí, no vždy ste prišli na spôsob, ako ich vyriešiť. Je pre vás dôležité, aby ste dosiahli uznanie v sociálnej oblasti. Mali by ste si vybrať prácu v oblasti dizajnu či komunikácie.

Ak vidíte sliepku

Váš mozog nefunguje typicky, skôr funguje mimo vašej komfortnej zóny. Radi pozorujete veci okolo vás, a to ovplyvňuje váš život. Ste vynikajúci v oblasti vedy a matematiky. Úspech nájdete v kariére, ktorá sa zaoberá číslami, ako napríklad finančné služby alebo architektúra.

Ak vidíte profil muža 

Gratulujeme! Ste génius! Úspech dokážete zožať v akejkoľvek oblasti, pretože váš mozog sa sústreďuje najmä na riešenia, a nie na vytváranie problémov. Ste veľmi kreatívny a ľudí ako ste vy privítajú s otvorenou náručou v každej kariére. Zamerajte sa na zlepšenie svojich talentov a neprestávajte sa snažiť dosiahnuť svoje veci.

Zameriava sa na spôsob, akým premýšľate

Ak vidíte ryby

Ste človek, ktorý rád ide s prúdom, no s ľahkosťou príde s riešením na každú situáciu. Ste veľmi múdry a učíte sa na vlastných chybách. Avšak, nezaškodilo by vám, keby ste boli viac aktívny, čo sa týka dosiahnutia vašich snov.

Ak vidíte ženu 

Ste romantická duša, ktorá sa najlepšie cíti obklopená svojou rodinou a priateľmi. Viete, že aj oni sa s vami cítia veľmi príjemne. Občas ste naivný, preto by ste mali vždy popremýšľať niekoľkokrát pred tým, než sa rozhodnete niečo urobiť.

Ak vidíte hviezdnu oblohu

Ste snílek, ktorý rád filozofuje. Ľudia ako vy začínajú revolúcie, aj keď vám niektorí môžu povedať, že vaše nápady sú šialené. Nikdy neprestávajte snívať, no nezabúdajte ani na realitu.

Zameriava sa na to, na čo sa sústreďujete

Ak vidíte slona 

Ak ste ako prvého uvideli slona, ste výborný v plánovaní ďalekej budúcnosti. Vždy máte pravdu, čo sa mnohých vecí týka, aj keď niektorí ľudia vo vás neveria. Myslia si, že ak sa do niečoho pustíte, tak váš plán nebude fungovať, no vy im radi ukážete opak.

Ak vidíte myš
Zameriavate sa najmä na malé detaily. Vďaka tejto vašej kvalite si všímate veci, ktoré iní nie. Ľudia s takýmto talentom sú skvelými psychiatrami.

Zameriava sa na to, ako zvládate ťažkosti

Ak vidíte kľúčovú dierku

Ste zarytým optimistom a poradíte si s každým problémom. Váš charakter aj vôľa sú veľmi silné.

Ak vidíte malého človiečika 

Ste úžasný a veľmi citlivý človek. Niekedy vás dokáže problém úplne pohltiť, no na konci dňa vždy všetko vyriešite.

Vyberte si jednu mandalu a zistite, na čo sa vo svojom živote najviac zameriavate

1

Ste nasmerovaný najmä na úspech a kariéru. Je pre vás dôležité dodržiavať si v spoločnosti dobrý status. Taktiež máte svoje sny, ktorých sa držíte a viete, ako ich dosiahnuť.

2

Vašou prioritou je láska. Najdôležitejšími ľuďmi vo vašom živote sú rodina a priatelia. Ľudia ako vy sú veľmi uznávaní a rešpektovaní za to, že vždy a s každým nájdu spoločnú reč. A bez problémov.

3

Zameriavate sa najmä na váš osobný rast. Vždy sa snažíte nasledovať svoje srdce, ktorému vždy načúvate.

Zameriava sa na to, ako využívate svoju silu

Ak vidíte rukavice na boxovanie

Zbierate a využívate svoju energiu po častiach. Keď načerpáte silu, využijete ju takmer okamžite. Myšlienky, ktoré vám napadnú, musíte hneď zrealizovať.

Ak vidíte svaly na rukách 

Nadobudnutú energiu si v sebe šetríte. Musíte dôkladne popremýšľať a zanalyzovať všetky možnosti, ktoré máte, pred tým, ako sa rozhodnete. Energia vo vás narastá a keď ju do niečoho vložíte, môže z toho vzniknúť niečo úžasné.

Zameriava sa na to, aký typ osoby ste

1 Umelecký typ: Boli by ste skvelým dizajnérom.

2 Realistický typ: Inžinierstvo je pre vás to pravé orechové.

3 Sociálny typ: Boli by ste úžasným učiteľom.

4 Konvenčný typ: Manažérstvo či administratíva sa ku vám perfektne hodí.

5 Zvedavý typ: Máte vedecké nadanie.

6 Iniciatívny typ: Boli by ste skvelým právnikom.