Zahraničná firma a štýlová značka oblekov v jednom s názvom OppoSuits vyplnila trhovú medzeru a začala so zaujímavým projektom. Už od roku 2012 vytvára nezabudnuteľné a štýlové obleky pre mužov. Nájdete tam kúsok pripomínajúci hru Pac-Man, ale aj trikolóru americkej vlajky s názvom Stars and Stripes a mnoho ďalších.

Okrem štýlového prevedenia vás prekvapí aj cena týchto kúskov. Väčšina z nich sa pohybuje v cene okolo US$99.99, čo je v prepočte cca 86 €. V porovnaní s cenami našich oblekov je to slušné, čo poviete?

Za celým nápadom stoja traja mladí podnikatelia, ktorí tento nápad dostali na cestách cez juhovýchodnú Áziu. V necelých troch rokoch nastavili celý rad viac ako 45 návrhov, ktoré sa dostali k zákazníkom vo viac ako 50 krajinách.

„Naša sila spočíva v našich základných presvedčenia. Dnes platia stále rovnaké hodnoty ako na začiatku. Chceme poskytnúť mužom s kvalitou prostý obleky. Naše obleky predstavujú mužov, ktorí sa neberú príliš vážne, ale napriek tomu majú zmysle pre štýl,“ prezradili podnikatelia na svojej webovej stránke.

Čo poviete na tieto kúsky? Páčia sa vám?

os_031_harleking_website_001 os_031_harleking_website_002_1 os_031_harleking_website_003 os_032_cannaboss_website-001 os_032_cannaboss_website-002 os_product-photo_stars-and-stripes_1 os_product-photo_stars-and-stripes_2 os_product-photo_stars-and-stripes_3 os_product-photo_stars-and-stripes_4 os_testival_website_v2_01_1 os_testival_website_v2_02_1 os_tulips-from-amsterdam_website_v2_01_1 pac-man-suit-opposuits-1 pac-man-suit-opposuits-2 pac-man-suit-opposuits-3 pac-man-suit-opposuits-4 pac-man-suit-opposuits-5

Zdroj: www.boredpanda.com, www.opposuits.com