MUŽI S PIVNÝM “BRUŠKOM” SÚ VRAJ VIAC SEXI NEŽ SVALOVCI

Aký je ženský ideál krásy?, zisťovali sme, a z tejte odpovede budete ohromení. Ženy už dávno netúžia po svalnatých mužoch s vyrysovanými tehličkami a krásnymi ramenami. Najsexy typ muža im príde anglicky „Dad Body“ v preklade chlapík od vedľa s pivným bruškom.

Bloggerka Mackenzie Pearson svojím blogom spustila lavínu diskusií a reakcií na tému: Prečo dievčatá milujú chlapov s pivným bruškom.
Povedala nahlas celému svetu, že si myslí, že aj chlapi s pivným bruchom môžu byť sexi!

Termín „Dad Body“ sa v angličtine ihneď uchytil. Znamená to, že ide o typ muža, ktorý nevyzerá ako svalnatý metrosexuál, ale ako úplne normálny muž. Za týmto všetkým je ale jedno veľké ale. Ideál podľa diskusie neznamená, citujem: že chlap má mať tri brady a na bruchu pneumatiku. Svojím vzhľadom skôr hovorí: “Občas cvičím, ale úzkostivo si nestrážim množstvo skonzumovaných proteínov.

pivné bruško
Nežnému pohlaviu sa samozrejme páčia aj svalnatí a udržiavaní chlapi, ktorý cvičia, strážia si jedalniček a robia všetko preto aby mali percento tuku pod 8%. Lenže vo finálne im príde viac príťažlivejší sympaťák, ktorý vyzerá prirodzene, mužnejšie a jeho postava budí ochrancu milovanej ženy. Pýtate sa prečo? Tu sú niektoré odpovede:

Názory na pivné bruško

• Toľko sa nestresujú vlastnou postavou. Aj napriek výkrikom, že žena s krivkami je sexy, je na nežné pohlavie stále vyvíjaný tlak, aby schudlo a držalo diétu. Žiadna žena tak nie je stopercentne spokojná s tým, ako vyzerá, a keď má vedľa seba navyše namakaného svalovca, na sebavedomí jej to nepridá. Práve naopak.

dad-bod

• Chcú byť tá krajšia polovička. Samozrejme, že ženy chcú mať vedľa seba fešáka, ale viac je pre nich dôležité, či sa páči on im, ako okoliu. Vždy chcú byť ozdobou svojho muža, než ako jeho nepeknejším tieňom. Vedľa nedokonalého muža vyzerajú ženy jednoducho lepšie.

• Lepšie sa s ním mazná. Mäkká náruč “medveďa” je rozhodne príjemnejšia než tvrdé svaly. Nikto sa nechce maznať so skalou. Navyše si v jeho náručí žena pripadá ako malé dievčatko.

• Konzumuje ako chlap a nie ako modelka. Rád si dá poriadny steak, miesto proteínového nápoja pije pivo a objedná pokojne pizzu domov, keď jeho drahá polovička dostanete chuť pri spoločnom filme.

• Na nič sa nehrá. O svojom pupku vie, ale nerieši ho. Občas si ide zacvičiť, zahrať futbal alebo si zaplávať, ale nehrá sa na Rockyho. Ženy si navyše takého muža dokážu lepšie predstaviť ako otca svojich detí, než vyrysovaného svalovca s naolejovanou muskulatúrou, ktorý pre svaly nemôže dať ani ruky k sebe.

Tak čo dámy páči sa vám viac športový typ chlapa alebo taký DAD BODY?

Pivné bruško - svalovci

Zdroj: vedelisteze.sk