Reklama/advertisment

Snapchat je v súčasnosti veľmi populárnou aplikáciou pre zdieľanie zážitkov zo života, príp. iných audio-vizuálnych súborov. Žltá spoločnosť uviedla, že je sklamaná z množstva používateľov aplikácie na operačnom systéme Android. Povedzme si úprimne, na systéme iOS nájdeme určite viac vymožení a samotná aplikácia toho dokáže jednoducho viac.

Reklama/advertisment

snapchat

Reklama/advertisment

Evan Speigel, CEO Snapchatu, uviedol, že ich najbližším cieľom je zvýšiť počet používateľov na operačnom systéme Android. Pripúšťajú aj úplnú zmenu vzhľadu aplikácie. Všetko spustil neúspech Snapchatu v počte dosiahnutých používateľov za tretí kvartál roku 2017. Očakávaný nárast sa pohyboval na hodnote 4,5 milióna. Ten však nebol naplnený a vývojári sa rozhodli konať.

Dátum ani skutočnosť, že môže dôjsť k úplnej zmene, nemôžeme potvrdiť ani vyvrátiť. Faktom naďalej zostáva myšlienka zmeny celej aplikácie hlavne pre užívateľov Androidu, aby sa necítili nejakým spôsobom utláčaní. Ľudia z vyšších miest sa teda v budúcom roku určite nebudú flákať vo svojej práci.

Zdroj: androidauthority.com, geekjunior.fr