Jason Momoa vyzval svet k pozitívnej zmene. Namiesto plastových fliaš chce využívať len recyklovateľné hliníkové plechovky.

Internetom preletela prekvapivá správa, že herec Jason Momoa sa zriekol svojej dlhej brady, uviedol Bored Panda.com. Toto jeho rozhodnutie, pri ktorom došlo už k samotnému holeniu, bolo možné uvidieť na zverejnenom videu. Práve v ňom sa herec nachádza niekde na púšti a v ruke drží holiaci strojček. Keďže Momoa v minulosti hral množstvo filmových postáv len s dlhou bradou, fanúšikovia sú z tejto zmeny sklamaní.

Na prvý pohľad sa zdá, že vo videu využíva sladké nápoje, ale neskôr sa ukáže, že to je len voda. Tiež prezentuje myšlienku, aké je podstatné recyklovať a ozdraviť tak našu planétu. „Myslím si, že už viem, ako na to. Nechcem len o tom polemizovať. Existuje len jedna vec, ktorá pomôže našej planete, pokým budeme recyklovať. A tou je hliník, ktorý je 100% recyklovateľný.”

Jason Momoa

Zdroj: youtube.com/Jason Momoa

Tým, že si Momoa oholil bradu, symbolizoval to, že sa ľudia nemajú báť zmeny. Týmto spôsobom vyzýva aj ostatných mužov, aby sa pridali k uzdravovaniu našej planéty. Momoa tvrdí: „Je to zmena k lepšiemu. Nielen pre moje deti, pre vaše deti, aj pre svet. Uskutočníme zmenu, ktorá bude mať pozitívny dopad pre zdravie našej planéty. Poďme robiť veci pre vyčistenie našich oceánov, aj našej krajiny. Pripojte sa ku mne na ceste za touto zmenou. Spoločne prepnime na nekonečne recyklovateľný hliník.” 

I keď sa Momoa snaží prezentovať a šíriť skutočne silné posolstvo, fanúšikovia skôr reagujú na jeho oholenú bradu. Myslíš si, že plechovky sú lepšie ako plastové fľaše?

Zdroj titulnej foto: youtube.com/Jason Moamoa, instagram.com/Jason Momoa UK