Ak nechápete vzájomný súhlas, predstavte si že namiesto sexu im ponúknete čaj. Poviete: “Dáte si šálku čaju?” Oni odpovedia: “O môj bože, šálka čaju by bol skvelý. Ďakujem!” Potom viete, že chce čaj. Pokiaľ poviete: Dáte si šálku čaju? A ona: “No ja …. neviem” Potom im šálku čaju môžete spraviť, ale tak tiež nemusíte, ale majte na vedomí, že ho nemusí vypiť. A pokiaľ ho nevypije a toto je dôležité, NENUŤTE ich k tomu.

Že ste ho urobili, ešte neznamená, že ho musí vypiť. A pokiaľ povedia: “Nie,ďakujem!” Tak im čaj nerobte vôbec. Jednoducho ho nerobte, nenuťte ju k tomu, nehnevajte sa na ňu kvôli tomu, proste ten čaj nechce, OKEY?

Môžu povedať: “Áno prosím, to je od teba pekné.” Ale keď už čaj dostanú, tak ho vlastne nechcú. Iste nie je to od nich pekné, keď už ste sa tak snažili ale to neznamená, že ho musia vypiť. Veľa ľudí dokáže zmeniť svoj názor než sa uvarí voda, vylúhuje čaj a pridá cukor. A zmeniť svoj názor je v poriadku. Oni aj tak nemajú povinnosť ho vypiť.

Pokiaľ nie je pri vedomí, nerobte jej čaj. Ľudia v bezvedomí nechcú čaj. A ani nemôžu odpovedať na otázku, či chcú čaj. Lebo nie sú pri vedomí. Okej, možno pri vedomí boli, keď ste im čaj ponúkli. A oni súhlasili. Ale než sa uvarila voda, vylúhoval čaj a pridal cukor upadli do bezvedomia. Vtedy ten čaj odložte a počkajte. A toto je opäť dôležité, nenúťte im ten čaj!

Pokiaľ niekto súhlasil s čajom, začal ho piť a zaspal než ho dopil, nelejte mu ho do krku. Odložte čaj stranou.

Pokiaľ niekto súhlasil s čajom minulú sobotu, neznamená, že chce od vás čaj neustále. Nechce, aby ste k nemu prišli neočakávane a urobili im čaj a vnútili im ho so slovami: “Naposledy si ten čaj chcel!” Alebo sa zobudia ako im lejete čaj do krku so slovami: “Včera si ten čaj chcel.” Pokiaľ chápete aké je to bezohľadné, nikomu nenúťte čaj keď ho nechce. A ak chápete, keď ľudia nechcú čaj, tak prečo je to také ťažké pochopiť so sexom?

Či už je to sex alebo čaj najdôležitejší je súhlas. Súhlas je všetko!

Dole nájdete video v Angličtine!

Zdroj: youtube.com