Každý muž by raz chcel vidieť svoje obľúbené futbalové a hokejové mužstvo naživo. Naše ligy nie sú také kvalitné ako zahraničné, ale ponúkajú kvalitné zápasy a súboje veľkých rivalov. Ak však chcete vidieť svoje obľúbené mužstvo z NHL a anglickej futbalovej ligy, poradíme vám, kde hľadať lístky na zápasy vašich obľúbených tímov.

Futbaltour.sk

Práve na tejto jednoducho zapamätateľnej adrese nájdete všetky možné zápasy. Futbaltour sú sprostredkovatelia, ktorí majú v ponuke lístky na zápasy, na ktoré by ste sa nikdy nedostali. Veď povedzme si úprimne, kde by ste zohnali lístky na NHL u nás na Slovensku? K týmto lístkom sa bežne nedostanete. Ak si objednáte lístky na NHL práve od futbaltour.sk, okrem lístkov získate aj služby grátis.

Ubytovanie, letenky a služby delegáta

Ak sa rozhodnete ísť na NHL alebo vás skôr zaujíma anglická Premier League, okrem lístkov získate aj ubytovanie, letenky a, samozrejme, aj služby delegáta, a to všetko v cene. Predsa len idete ďaleko od domova a riešiť ubytovanie a letenky na vlastnú päsť niekedy nedopadne dobre.

Zdroj: futbaltour.sk

Pri objednávaní zájazdu získate automaticky tieto služby k lístkom na zápas, ktorý ste si vybrali.

Buďte fanúšik, ako sa patrí!

Ako správny fanúšik by ste nemali cestovať bez trička tímu, ktorému idete fandiť. Ak chcete byť originálny, dajte si vyrobiť vlastný motív na tričko. Nájdite si firmu, ktorá sa zaoberá robením potlače a potlače reklamných produktov a navrhnite si vlastný motív na tričko, s ktorým budete neskôr fandiť vášmu obľúbenému tímu.

Tento prístroj, ktorý vám umožní vytvoriť si vlastnú potlač, sa volá termolis na potlač. Vlastnia ho viaceré firmy zaoberajúce sa výrobou reklamných predmetov. Nestojí veľa, je kvalitný a ak ste podnikateľ, určite si ho zaobstarajte aj do vlastnej firmy. Výrazne vám pomôže ušetriť peniaze na výrobu reklamných predmetov.

Zdroj: termolis.sk

Splňte si sen a navštívte futbalový a hokejový zápas. Futbaltour vám poskytne všetko, čo k splneniu vášho sna potrebujete.

Titulná foto: https://www.futbaltour.sk/galerie/manchester-united-st-etienne/